ekhtesasi
14 مرداد 1401 - 20:25

آماده‌باش 96 آتش‌نشان در زنجان برای مراسم هشتم محرم

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان از آماده‌باش نیروهای آتش‌نشانی در 4 روز عزاداری‌های بزرگ تاسوعا، عاشورا، نهم و یازدهم محرم هم خبر داد و گفت: در مجموع در این ایام 96 آتش‌نشان در قالب اکیپ‌های خودرویی و موتوری در آماده‌باش خواهند بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، مجید امیرفضلی، رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از نخستین شب ماه محرم نیروهای آتش‌نشانی زنجان در آماده باش هستند و این آماده‌باش تا شب 12 محرم ادامه خواهد داشت.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان همچنین از آماده‌باش نیروهای آتش‌نشانی در 4 روز عزاداری‌های بزرگ تاسوعا، عاشورا، نهم و یازدهم محرم هم خبر داد و گفت: در مجموع در این ایام 96 آتش‌نشان در قالب اکیپ‌های خودرویی و موتوری در آماده‌باش خواهند بود.

وی با اشاره به شست‌وشوی گنبد و گلدسته حسینیه اعظم زنجان افزود: همچنین قبل از این عزاداری‌ها 10 مورد پایش ایمنی از مکان‌های هدف انجام شد.

افزود: در این شب‌ها در نقاط پرتردد شهر، اکیپ‌هایی از نیروهای آتش نشانی به طور مستمر به گشت‌زنی پرداخته و اوضاع ایمنی شهر را تحت کنترل قرار می‌دهند، ضمن آنکه در روزهای پایانی این ایام آتش نشانان در مقابل اماکن مذهبی پرتردد مستقر خواهند بود.

نشانانوی از شهروندان درخواست کرد که در صورت حضور در اماکن مذهبی و شرکت در مراسم سوگواری سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) با مسوولان اماکن مذهبی و نیروهای امدادی به ویژه آتش‌نشانان همکاری داشته باشند و در صورت بروز هرگونه حادثه، خونسردی خود را حفظ کرده و همزمان با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تماس بگیرند.

مسوولاننشانانانتهای پیام/73005

انتهای

منبع: فارس
شناسه خبر: 537537